Фруктові функціональні батончики
КОРИСТЬ ФРУКТОВИХ БАТОНЧИКІВ:
Батончик "FERRUM" – це насичення раціону залізом. Залізо - це найважливіший мікроелемент, який бере участь в кровотворенні, диханні, окислювально-відновлювальних реакціях і імунобіологічних процесах. Багато заліза знаходиться в таких фруктах як чорна смородина, яблуко і насінні кунжуту.
Батончик "IODINE" – це забезпечення раціону йодом. Йод відіграє важливу роль в роботі організму. Йод необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози. Гормони щитовидної залози регулюють роботу всього організму. Основним джерелом йоду в батончику є журавлина, яка містить до 400 мкг йоду на 100 г.
Батончик "CARDIO" створювався за формулою Амосова. За своїм складом батончик є коморою вітамінів, мікро- і макроелементів, вкрай необхідних для функціонування організму, особливо після великих навантажень. Його складові дуже корисні для серцево-судинної системи.
Батончик "ENERGY" - розроблений для підвищення працездатності. Основний стимулюючий компонент - це кофеїн, який присутній в двох джерелах: кава та гуарана. У поєднанні з глюкозою і вуглеводами, які є в батончику, кофеїн надає стимулюючу дію на весь організм, заражаючи його бадьорістю і енергією.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:
У чому користь фруктів? Не секрет, що в них міститься безліч вітамінів. Наприклад, чорна смородина і ківі - рекордсмени за вмістом вітаміну С. Більшість фруктів і ягід (особливо темно-червоного і синього кольору) є багатими джерелами біофлавоноїдів - вітаміноподібних речовин. Мало хто знає, що, крім вітамінів і мінеральних речовин, фрукти і містять ще й фітонутрієнти, які служать захистом організму від шкідливого впливу навколишнього середовища.
Чим ще корисні фрукти? Звичайно, вітаміни - це ще не всі корисні компоненти, які містяться у фруктах. Наприклад, дуже важливу роль відіграють мінеральні речовини - кальцій і фосфор, які є важливими будівельними матеріалами для кісток і зубів. Аскорбінова кислота у фруктах і ягодах допомагає залізу - мінералу, необхідного для кровотворення, - краще засвоюватися з інших харчових джерел. Фрукти багаті натрієм, калієм, магнієм, міддю і іншими мінеральними речовинами, корисними для організму.
Чи є в фруктах антиоксиданти? Так. Фрукти додають до нашого раціону антиоксиданти. Антиоксиданти природним шляхом захищають наш організм від вільних радикалів, що утворюються в результаті окислювальних процесів. Ці вільні радикали ушкоджують оболонки клітин і сприяють розвитку хвороб. Сьогодні вже підтверджена їх роль в механізмах старіння, в розвитку атеросклерозу, діабету, системних захворювань і багатьох інших патологічних станів. Антиоксиданти ж стоять на сторожі нашого здоров'я, а отримати їх у великій кількості можна все з тих же фруктів. Найважливіші антиоксиданти - це три вітаміну: Вітамін А - з ним шкіра виглядає здоровою і гладкою, судини зберігають свою еластичністю, слизові оболонки дихальних і сечовивідних шляхів добре протистоять інфекціям. Необхідний цей вітамін і для наших очей: зорового відчуття, сприйняття кольору, сутінкового зору. Вітамін Е уповільнює окислення жирів і утворення вільних радикалів, руйнуючих клітини, перешкоджає появі тромбів, має антиканцерогенну дію, зміцнює імунітет, є найважливішим вітаміном для репродуктивної системи. Вітамін С впливає на роботу кровоносної та імунної систем, захищає гемоглобін, не даючи йому окислюватися, підтримує запаси заліза в організмі, нормалізує рівень холестерину.